​+90 242 015 1337

Hüküm ve Koşullar

1. Uygulanabilirlik
Bu kullanım koşulları, https://prodnatural.com/terms-conditions/ adresindeki bilgilerin herhangi bir biçimde kullanılması ve/veya indirilmesi için geçerlidir.
2. Anlaşma Mektubu
Bu şartları tamamen kabul etmek istemezseniz veya tamamen kabul etmezseniz, https://24eudeals.com web sitesini ziyaret etmenize ve bu web sitesini kullanmanıza izin verilmez. https://prodnatural.com web sitesini kullanırsanız mevcut kullanım şartlarını kabul etmiş olursunuz. https://prodnatural.com, ancak herhangi bir zamanda sizi kendi sitelerinde reddetme hakkına sahiptir.
3. Değişiklik
https://prodnatural.com, https://prodnatural.com web sitesindeki bilgileri, Kullanım Koşullarını ve Koşulları her zaman değiştirme hakkına sahiptir. https://prodnatural.com, https://prodnatural.com Genel Kullanım Koşullarına düzenli olarak bakmanızı tavsiye eder.
4. Amaç
ziyaretçilerine ürünler hakkında bilgi vermeyi en geniş anlamda amaç edinmiştir. https://prodnatural.com tarafından sunulan ürünlerde https://prodnatural.com koşulları geçerlidir. https://prodnatural.com İş Ortağı Programı ortakları tarafından https://prodnatural.com mağazasında ve (kısmen) web sitelerinde sunulan ürün ve hizmetler, genellikle ilgili ortağın Koşulları da geçerlidir. https://prodnatural.com aracılığıyla birleştirilmiş paketler sipariş ederken, https://prodnatural.com veya paketin ortağı tarafından sağlanan parçaya bağlı olarak https://prodnatural.com veya ortaklarının birleştirilmiş koşulları geçerlidir. https://prodnatural.com doğru bilgileri sağlamaya çalışır ancak sağlanan bilgilerin doğru veya güncel olduğunu garanti etmez. https://prodnatural.com, https://prodnatural.com web sitesinde yer alan bilgileri büyük bir titizlikle derlemiş ve bu bilgileri mümkün olduğunca doğru, güncel ve eksiksiz tutmak için elinden geleni yapmasına rağmen, bundan herhangi bir hak talep edilemez. bilgi.
5. Köprüler
https://prodnatural.com web sitesi, https://prodnatural.com kızları web sitesine köprüler içerir. İlgili yan kuruluşun bağlantılı web sitesi için başka kullanım koşulları geçerliyse, bu kullanım koşulları mevcut Kullanım Koşullarını geçersiz kılar ve ek bir etkiye sahip olur. b. https://prodnatural.com, https://prodnatural.com ortaklarının ve diğer üçüncü şahısların sitesine hiper bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar, kullanıcı tarafından sağlandığında yalnızca kolaylık ve bilgi amaçlıdır. https://prodnatural.com bu siteden sorumlu değildir ve https://prodnatural.com'un bu hiper bağlantıları içermesi, o web sitesinin içeriğini onayladığı anlamına gelmez.
6. Mülkiyet
https://prodnatural.com web sitesine ve bu web sitesindeki tüm bilgilere ilişkin tüm haklar tamamen https://prodnatural.com'a, ortaklarına ve reklam verenlere aittir. https://prodnatural.com tüm hakları saklıdır. Hangi biçimde olursa olsun tüm bilgiler telif hakkı, ticari marka, ticari unvan veya diğer fikri veya sınai mülkiyet kanunları tarafından korunmaktadır ve her zaman https://prodnatural.com'un, ortaklarının ve reklamverenlerinin mülkiyetinde kalacaktır. https://prodnatural.com'un tüm sayfalarının kompozisyonu, görünümü ve içeriği için geçerlidir:Telif hakkı © https://prodnatural.com tüm hakları saklıdır
7. Bilgi
https://prodnatural.com web sitesi ve burada yer alan bilgiler, herhangi bir açık veya zımni garanti olmaksızın burada bulduğunuz şekilde sağlanmaktadır. https://prodnatural.com sayfalarındaki açıklamalarda ifade edilen beyanlar ve görüşler yazar(lar)a aittir ve (zorunlu olarak) https://prodnatural.com'a ait değildir. https://prodnatural.com web sitesinin başka bir web sitesini değiştirmek, kopyalamak, dağıtmak, oluşturmak veya bunlarla bağlantı kurmak, üçüncü şahısların kullanımına sunmak veya bu maddede belirtildiği gibi başka bir şekilde kamuya açık hale getirmek için elde edilen bilgilere izin verilmez.
8. Lisans
https://prodnatural.com, bir ziyaretçi olarak size web sitesindeki bilgileri yalnızca kişisel amaçlar için kullanma hakkı verir. Yasalara aykırı fiiller veya işbu Kullanım Koşulları veya kanunlar kapsamında izin verilmeyen fiiller için kullanılmasına izin verilmektedir. https://prodnatural.com Bu Kullanım Koşullarına tabidir, kullanılmasına teknik olarak gerekli olduğu ölçüde danışılması ve yapılmasına izin verilir. https://prodnatural.com arama motorları tarafından aranabilir https://prodnatural.com bilgileri Başka herhangi bir kullanım kesinlikle yasaktır. Özellikle https://prodnatural.com'u izlemek veya çoğaltmak yasaktır. Bu, kilidi açılacak veriler ve içerik için de geçerlidir. https://prodnatural.com ve ilişkili sayfalarda ayrıca https://prodnatural.com'un paylaşılıp paylaşılmaması – indirilmesi, bütünleşik olarak kullanılması, yukarıdaki web sitesine işletilmesine yönelik elektronik mesajlaşma ile taşmasına izin verilmemektedir, https://prodnatural.com sunucularının işlem gücünü başka amaçlarla bozmak.
9. Güvenlik
https://prodnatural.com, sitelerini virüslere veya kötü amaçlı programlara karşı korumaya çalışır veya web sitesindeki sunucu, uygun güvenlikle teknolojinin son durumuna bağlıdır.
10. Mesaj gönderme
https://prodnatural.com ziyaretçisinin bıraktığı ve başkalarının okuması için bıraktığı mesajlar, https://prodnatural içeriğiyle açık ve kanıtlanabilir bir bağlantıya sahiptir. com'un sahip olması ve kamu düzenine veya ahlaka aykırı olmaması, saldırgan olmaması veya başka şekilde sakıncalı olmaması, üçüncü şahıslara veya başkalarının haklarına karşı hukuka aykırı olması, cezai veya hukuki kovuşturmaya tabi tutulması için bir neden olmaması, ihlal olmaması ve virüs veya başka bir şey içermemesi zararlı dosyalar https://prodnatural.com, üçüncü kişilerin erişebileceği iletilerin gizli tutulacağını hiçbir şekilde garanti etmemektedir. https://prodnatural.com reddetme, silme veya değiştirme ve/veya sağlama hakkına sahiptir. Adli makamlara ilanları her zaman mesajlar.
11. Sorumluluk
https://prodnatural.com, https://prodnatural.com web sitesinin kullanımından kaynaklanan veya bununla ilgili olarak, her ne sebeple olursa olsun, özellikle en geniş kapsamdaki hasarlardan kaynaklanan doğrudan, dolaylı ve sonuç olarak ortaya çıkan zararlara ilişkin tüm sorumluluğu hariç tutar. https://prodnatural.com web sitesinde sunduğu herhangi bir ürünü kullanarak kelimenin tam anlamıyla. Ayrıca https://prodnatural.com'un https://prodnatural.com web sitesindeki bilgilerin kullanımından veya https web sitesinden üçüncü taraflara köprüler aracılığıyla başka herhangi bir bilgiye erişmenin bir sonucu olarak ortaya çıkan herhangi bir yükümlülüğü de kapatın: //prodnatural.com veya hasar https://prodnatural.com'un kasıt veya pervasızlığından kaynaklanmadığı sürece ve ölçüde https://prodnatural.com web sitesine başvurmanın geçici olarak imkansızlığından.
12. Dönüşüm
Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmü geçersiz, geçersiz kılınabilir veya başka bir şekilde uygulanamaz ise, o hükmün geçersiz, geçersiz kılınabilir veya uygulanamaz hükmün orijinal amacına mümkün olduğunca yaklaşan geçerli, uygulanabilir bir hüküm ile değiştirildiği kabul edilecektir. Kalan hükümler etkilenmeden kalacaktır.
13. Ürün sat
Bunların web sitesindeki ürünlerin satışı için burada belirtilen https://prodnatural.com Hüküm ve Koşulları geçerlidir. Mevcut Kullanım Koşulları, söz konusu ürünlerin satışının da geçerli olduğu durumlar içindir. Bu Şartlar çeliştiğinde, Şartlar geçerli olur.
14. Geçerli yasa ve yetkili mahkeme
Herhangi bir şekilde https://prodnatural.com web sitesinin tek bir tarafça kullanımıyla ilgili olan ihtilaflar da dahil olmak üzere tüm ihtilaflar, münhasıran hukuka tabi olacak ve yetkili mahkeme tarafından çözülecektir.